• Le Couter Tielt
  • Lemmens - Le Couter Waregem

Le Couter Tielt

Straat : Deinsesteenweg 16 , 8700 Tielt
Telefoon : 051 40 01 88
E-mail : info@lecouter.net.bmw.be
BTW  : BE 0434 641 162
Opening urenMaan- Vrijdag : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
zat : 09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

 

Maak een afspraak.

Boek uw afspraak

Onze doelstellingen

BMW Le Couter. Tevredenheid door een optimale dienstverlening.In onze concessie is het sleutelwoord tevredenheid, niet enkel van de klanten, maar ook van de medewerkers. Onze klanten willen wij een optimale dienstverlening bieden, op maat van hun behoeften.

Sale

Ontdek hier al onze stock- tweedehands en directiewagens, onmiddellijk beschikbaar. Of spring binnen in onze showroom in Tielt en rij met de BMW van uw dromen terug naar huis.

Receptie werkplaats en carroserie

Thomas Vancalbergh
Receptie
Telefoon: 051 40 01 88
E-mail: Thomas.Vancalbergh@lecouter.net.bmw.be

Jan Mertens
Receptie
Telefoon: 051 40 01 88
E-mail: Jan.Mertens@lecouter.net.bmw.be

Werkplaats

Vincent Delmotte
Telefoon: 051 40 01 88
E-mail: Vincent.Delmotte@lecouter.net.bmw.be

Magazijn

Hans Lammens
Magazijnier
Telefoon: 051 40 01 88
E-mail: Hans.Lammens@lecouter.net.bmw.be

Lemmens - Le Couter Waregem

Straat : Gentseweg 209 , 8792 Waregem
Telefoon : 056 73 88 88
E-mail : info@lemmenslecouter.net.bmw.be
BTW  : BE 0432 446 784
Openingsurenmaan - vrijdag : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
zaterdag : 09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Maak een afspraak.

Boek uw afspraak

Directie

werner_lemmens_139x139

Werner Lemmens
Bestuurder
Telefoon: 056 73 88 88
E-mail: Werner.Lemmens@lemmenslecouter.net.bmw.be

Sale

Bart Vanhoutte
Sales Advisor
Telefoon: 056 73 88 88
E-mail: Bart.vanhoutte@lemmenslecouter.net.bmw.be

Garin Vandamme
Sales Advisor
Telefoon: 056 73 88 88
E-mail: Garin.vandamme@lemmenslecouter.net.bmw.be

Pavel Desmet
Sales Advisor Fleet & B2B
Telefoon: 056 73 88 88
E-mail: pavel.desmet@lemmenslecouter.net.bmw.be

Tom Lamont
Sales Advisor
Telefoon: 056 73 88 88
E-mail: tom.lamont@lemmenslecouter.net.bmw.be

Receptie naverkoop

Geert Vandamme
Service Advisor - Werkplaatsplanning
Telefoon: 056 73 88 88
E-mail: Geert.Van-damme@lemmenslecouter.net.bmw.be

Koen Gremeaux
Service Advisor
Telefoon: 056 73 88 88
E-mail: Koen.gremeaux@lemmenslecouter.net.bmw.be

Matthias Vervaecke
Service Advisor
tel: 056 73 88 88
E-mail: Matthias.vervaecke@lemmenslecouter.net.bmw.be

Werkplaats

Tim Lefebvre
Verantwoordelijke Carrosserie
Telefoon: 056 73 88 88
E-mail: Tim.Lefebvre@lemmenslecouter.net.bmw.be

Magazijn

Ramon Coppens
Telefoon: 056 73 88 88
E-mail: ramon.coppens@lemmenslecouter.net.bmw.be